Realizační tým

Jovanka Šotolová

Jovanka Šotolová

koncepce podcastu a dramaturgie

Literární překladatelka, šéfredaktorka časopisu iLiteratura.cz, o překládání a francouzské literatuře přednáší také na Ústavu translatologie FF UK.

Tereza Lišková

Tereza Lišková

dramaturgie

Kulturní publicistka. Na stanici Českého rozhlasu Vltava moderuje pořad ArtCafé. Je členkou sonické tvůrčí skupiny KINETICON.

Samuel Ackah

Samuel Ackah

sound design a zvuk

Kromě editace epizod iLiPodcastu studuje zvuk na FAMU v Praze a s bráchou hraje v kapele.

Martin Michálek

Martin Michálek

zvuk

Karolína Zamora

Karolína Zamora

produkce a PR

Časopisu iLiteratura pomáhá se zajišťováním finančních prostředků z prodeje inzertních ploch, působí v cestovním ruchu a překládá z francouzštiny.

Nikola Sedloňová

Nikola Sedloňová

PR manažerka

Knižní redaktorka, copywriterka a korektorka. Má na starosti slovenskou a jihoslovanské sekce na iLiteratura.cz, připravuje iLiNewsletter a podílí se na marketingu časopisu.

Anastázie Landová

Anastázie Landová

hlas

Vystudovala VOŠ hereckou, věnuje se aktivně dabingu, event produkci a divadlu. Kromě toho si sem tam ráda zazpívá, zajde za kulturou, vaří nebo nahrává iLiPodcast.

Alena Hladká

Alena Hladká

hlas

Divadelní a filmová herečka, sólová zpěvačka se zaměřením na šansonový zpěv a hlasová poradkyně spolupracující v divadelní i rozhlasové tvorbě.

Jan Bumba

Jan Bumba

hlas

Novinář a moderátor. Většinu kariéry strávil za rozhlasovým mikrofonem, v současnosti pracuje v Českém rozhlase Plus. Těší se, až mu někdo nabídne, aby načetl audioknihu.

Eliška Klimešová

Eliška Klimešová

fotografka

Studentka Fotografie na Filmové a televizní fakultě Akademii múzických umění v Praze.

Kristýna Černá

Kristýna Černá

fotografka

Vizuální umělkyně, fotografka, studentka VŠUP ateliéru Volné umění III

Ondřej Kunc

Ondřej Kunc

grafik

Grafický designér se specializací na on-line prostředí. Více než 15 let práce v oblasti UI a UX designu webových stránek a aplikací, bohaté zkušenosti od grafického designu přes CSS, software prototyping až po nástroje projektového řízení.

Tomáš Kořínek

Tomáš Kořínek

programátor

Vystudoval softwarové technologie na ČVUT FEL, aplikovanou informatiku na FI MUNI a Studia nových médií na FF UK. Jeho hlavní profesí je tvorba webových stránek, především pro kulturní a neziskové organizace. Věnuje se i józe a zdravému životnímu stylu a střídavě žije na různých místech planety.

Jitka Chmelíková

Jitka Chmelíková

účetní

Celý pracovní život se věnuje ekonomii, účetnictví a daním. Má vystudovanou VŠE Praha obor mezinárodní vztahy a od roku 2004 je daňovým poradcem.

Partneři projektu